My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Makine qethje Geemy GM-6050

1,500 L

Te dhena per produktin:

Me 3 krehera ne madhesi 1mm ; 2mm ; 3mm

Me tehe celiku

Bateri te rikarikueshme

Aksesoret :

  • shishe e vogel vaj
  • furce pastrimi
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Makine qethje Geemy GM-6050 është një produkt i avancuar dhe i inovativë për të siguruar një përvojë të përsosur të qethjes në shtëpi. Me 3 krehera të ndryshueshëm në madhësi (1mm, 2mm dhe 3mm), kjo makine ofron mundësi të ndryshme të përpunimit për çdo preferencë.

Konstruktuar me materiale cilësore të lartë, duke përfshirë celikun, Geemy GM-6050 është e dizajnuar për të qëndruar e qëndrueshme dhe e qëndrueshme ndaj përdorimit të përditshëm. Me një dizajn ergonomik dhe intuitiv, ajo ofron kontroll të lehtë dhe të saktë gjatë procesit të qethjes.

Për më shumë përshtatshmëri dhe prakticitet, makina është e pajisur me bateri të rikarikueshme. Ky detaj e bën të lehtë për përdoruesin të qethë kudo dhe në çdo kohë, pa patur nevojë për lidhje të vazhdueshme me energjinë elektrike.

Aksesoret që shoqërojnë këtë produkt të çmuar përfshijnë një shishe të vogël me vaj për mirëmbajtje të kreherëve, si dhe një furçë pastrimi për të pastrojë makinën nga residujtë dhe mbetjet. Kjo ndihmon në ruajtjen e performancës së maksimumit të makines për një kohë të gjatë.

Nëse dëshironi të mësoni më shumë ose të porositni Makinën qëthje Geemy GM-6050, vizitoni faqen e kategorisë së produktit tonë TopSeller online. Për një përvojë të paparë të qethjes në shtëpi, Geemy është zgjedhja juaj e preferuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine qethje Geemy GM-6050”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x