My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Makine qethje Kemei KM-1325

2,000 L

Te dhena per produktin:

Tehe celiku
Ekran qe tregon nivelin e karikimit
3 krehera me madhesi 1 mm,3 mm,6 mm
Bateri litium qe karikohet shpejt dhe mban gjate
Furce dhe shishe vaji per pastrimin e makines

Out of stock

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine qethje Kemei KM-1325”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x