My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Makine rroje DSP 90399

Original price was: 5,500 L.Current price is: 4,800 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia: 5 W
Bateri litium
Kapaciteti i baterisë: 2000 mAh
Koha e punës: 180 minuta
Materiali i tehut: teh çelik inox
Shpejtësia e rrotullimit: 6000-7000 RPM

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Makine e rroje DSP 90399 është një produkt i shquar dhe pothuajse i papërmbledhur në tregun e makinave të rrojes. Me fuqinë e saj të jashtëzakonshme prej 5 W, kjo makinë është një zgjidhje e mrekullueshme për profesionistët dhe hobiistët që dëshirojnë të realizojnë punën e tyre me lehtësi dhe cilësi të jashtëzakonshme.

Bateria e litiumit të pajisjes siguron që ju të keni energjinë e nevojshme për të punuar pa ndërprerje. Me një kapacitet të impresionueshëm prej 2000 mAh, ju mund të punoni për 180 minuta me një ngarkesë të vetme, duke e bërë këtë makinë një ndihmë të çmuar për projektet tuaja.

Materiali i tehut, i bërë nga theku i çelikut inox, shfaq përpunimin e shkëlqyeshëm të teknologjisë më të fundit. Ky material është i durueshëm dhe i qëndrueshëm ndaj kushteve të ndryshme të punës, duke garantuar një makine që do të zgjasë për një kohë të gjatë.

Shpejtësia e rrotullimit prej 6000 deri në 7000 RPM ofron një përpunim të shpejtë dhe preciz të materialeve të ndryshme. Kjo makinë e rrojes është një ndihmë e vlefshme për të realizuar projektet tuaja me efikasitet dhe profesionalizëm të lartë.

Nëse kërkoni një makinë rroje të fuqishme, efikase dhe me cilësi të garantuar, kjo makine rroje DSP 90399 eshte zgjedhja e duhur për ju. Per ta bere kete produkt tuajin vizitoni Top Seller Online . Gjithashtu Top Seller Ofron nje larmishmeri produktesh te tjera .

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine rroje DSP 90399”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x