My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Makine rroje Geemy GM-589

1,500 L

Te dhena per produktin:

Me tre koka te ndryshme :

  • Koke per qethje
  • Koke per rruajtje
  • Koke per pastrimin e qimeve te hundes / vesheve

Me bateri te rikarikueshme

Material inoksi cilesor

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Makine rroje Geemy GM-589

Makina rroje Geemy GM-589 është një produkt i shkëlqyeshëm që sjell inovacion dhe kujdes të përparuar për qimet e kafshëve tuaja në mënyrë të thjeshtë dhe efikase. Me tre koka të ndryshme të përdorura për qethje, rruajtje dhe pastrimin e qimeve të hundës/veshëve, kjo makine rroje ofron një përvojë të kompletuar për mirëmbajtjen e pamjes dhe higjienës së kafshëve tuaj shtëpiake.

Makina rroje Geemy GM-589 vjen me tre koka të specializuara për qethjen e trashë dhe të hollë, rruajtjen e qimeve të shkurtëra dhe pastrimin e qimeve të hundës/vesheve, duke ofruar një pamje të pastër dhe të rregullt për kafshët tuaja. Bateria e rikarikueshme e saj sjell autonomi të gjatë funksionimi, duke zvogëluar nevojën për ndërrim të shpeshtë të baterive, ndërsa materialet inoksi të cilësisë i bëjnë atë të qëndrueshme dhe të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Për më shumë informacion dhe për të blerë makinen rroje Geemy GM-589 me tre koka të ndryshme, vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online. Sigurohuni që kafshët tuaja të gëzojnë avantazhet e kujdesit të përparuar dhe të cilësisë së lartë të kësaj makine rroje për të ndriçuar pamjen dhe komoditetin e tyre të përditshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Makine rroje Geemy GM-589”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x