My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Masazhues

2,500 L

Te dhena per produktin:

Perdoret per te zvogeluar dhimbjen e muskujve ;
per te permiresuar qarkullimin e gjakut ;
per te lehtesuar dhimbjet e nyjeve pas stervitjes se veshtire ose pas nje aktivitetit të zgjatur fizik .
 Me 4 aksesore
1- per muskujt e kembeve ;
2- per muskujt e vitheve ;
3- per kurrizin dhe kraharorin ;
4- per te gjitha kycet .
Mund te zgjidhni shpejtesine sipas deshires,
Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
Fuqia 24W
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Ky masazhues është një produkt i shkëlqyeshëm për të përmirësuar mirëqenien tuaj fizike. Ai është projektuar me qëllim për të zvogëluar dhimbjen e muskujve, për të përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe për të lehtësuar dhimbjet e nyjeve pas aktiviteteve të rënda fizike. Me këtë masazhues, ju do të ndiheni më të freskët dhe më të relaksuar pas një dite të lodhshme.

Për të arritur këtë, ky produkt është pajisur me katër aksessore të ndryshëm:

1. Aksesori për muskujt e kembeve: Përdorimi i këtij aksessori do të ju ndihmojë të reduktoni tensionin dhe dhimbjen në muskujt e këmbëve tuaj. Pas një stërvitje të rëndë, kjo është zgjedhja e duhur.

2.Aksesori për muskujt e vitheve: Për të përmirësuar cirkulimin në zonën e vitheve dhe për të reduktuar dhimbjet, ky aksessor është i përshtatshëm për ju.

3. Aksesori për kurrizin dhe kraharorin: Këto dy pjesë të trupit janë të ndjeshme ndaj tensionit dhe dhimbjes. Ky aksessor do të ju ndihmojë të reduktoni ndjesinë e lodhjes dhe tensionit në këto zona.

4. Aksesori për të gjitha kycet: Kycet janë pjesa më e ndjeshme e trupit, dhe ky aksessor është i projektuar për të ofruar një masazh të butë dhe relaksues për këto zona të ndjeshme.

Një nga avantazhet e këtij masazhuesi është mundësia për të zgjedhur shpejtësinë e masazhit sipas dëshirës tuaj. Kjo ju lejon të përshtateni masazhin me intensitetin që preferoni.

Ky produkt është i pajisur me një bateri të fuqishme 2000 mAh, duke ju ofruar mjaftueshëm autonomi për një masazh të gjatë dhe efektiv. Fuqia e tij është 24W, duke siguruar një masazh të fuqishëm dhe efektiv.

Për më shumë informacion rreth këtij produktit dhe për të blerë një për veten tuaj, ju lutemi vizitoni TopSeller online. Këtu mund të gjeni më shumë detaje dhe specifikime teknike, si dhe opsionet e tjetërsimit për të siguruar një eksperiencë masazhi të personalizuar dhe relaksuese. Përmes këtij produkti, do të keni mundësinë të përmirësoni shëndetin tuaj fizik dhe të ndiheni më mirë në trupin tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Masazhues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x