My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Multicooker Zanetti Pro

Original price was: 12,000 L.Current price is: 7,500 L.

Te dhena per produktin:

Kapacitet 6 Litra .

Pakete elektronike me touch .

Program i personalizuar duke filluar nga 1 minute .

Kazan INOX 18/10

Klasi i konsumimit të energjisë : A+++

Fuqia: 1000 W

Mbrojtje e sigurisë për mbinxehjen.

Mban të ngrohtë ushqimin dhe pas përfundimit të gatimit, në temperaturë 70-80 gradë celsius.

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tag

Description

Multicooker Zanetti Pro është një zgjidhje e përsosur për gatimin e shpejtë dhe të lehtë të ushqimit tuaj të preferuar. Me kapacitetin e tij të shkëlqyeshëm prej 6 litra, ai është partneri i idealizuar për përgatitjen e ushqimeve për familjen tuaj ose miqtë tuaj.

Paketa elektronike moderne e pajisur me teknologjinë touch ju bën të kontrolloni lehtësisht funksionimin e Multicooker Zanetti Pro. Përveç kësaj, ai vjen me një program personalizuar që ju lejon të përcaktoni kohën e gatimit nga vetëm 1 minutë. Kjo shërben si një avantazh i madh për të përshtatur gatimin sipas preferencave tuaja të veçanta.

Kazani INOX 18/10 është garantia e qëndrueshmërisë dhe cilësisë së lartë të gatimit. Ndërkohë, klasi i konsumimit të energjisë A+++ vë në dukje përkushtimin tonë ndaj efikasitetit dhe respektit të mjedisit.

Me fuqinë e tij të jashtëzakonshme prej 1000 W, Multicooker Zanetti Pro përgatit ushqimin me shpejtësi dhe efikasitet. Siguria gjithashtu është prioritet i këtij produkti, pasi është pajisur me mbrojtje kundër mbinxehjes.

Një karakteristikë tjetër e veçantë është aftësia e tij për të mbajtur ushqimin të ngrohtë pas përfundimit të gatimit. Në temperaturën ideale prej 70-80 gradë Celsius, ushqimi ruhet në kushte optimale deri në momentin e konsumimit.

Për më shumë informacion dhe për të eksploruar të gjitha mundësitë që ofron Multicooker Zanetti Pro, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare në TopSeller online. Këtu mund të gjeni detaje të plota, udhëzime të përdorimit dhe shumë më tepër. Bëhuni gati për një përvojë të re të gatimit me këtë pajisje inovative dhe cilësore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multicooker Zanetti Pro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x