My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Kondicioner CANDY 9000BTU

Original price was: 60,000 L.Current price is: 45,000 L.

Te dhena per produktin:

Kujdes : montimi  eshte perfshire ne cmim

Candy CY-09TAIN/CY-09TAOUT

Split inverter 9000 Btu

Kapaciteti ne ftohje: 2.6

Kapaciteti ne ngrohje: 2.8 KW

Klasi i energjise ftohje/ngrohje: A+++/A++

Gazi-R32

Sistem Vetpastrimi (self clean)

SCOP:6.1/4

Qarkullimi i ajrit: 500 m3/h

Temperatura e punes – 15/+45

Niveli zhurmes 19 dB(A)

Kontrolli me WiFi

Permasat njesi e brendshme: 70.8x 19 x 26.3 cm

Permasat njesi e jashtme: 70 x 24.5 x 54.4 cm

Extra Function :Turbo

Certifikatat CE+Eurovent

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Kondicioneri Candy Turbo CY-09TAIN/CY-09TAOUT 9000BTU është një mrekulli teknologjike për të siguruar freskimin dhe ngrohjen optimale në çdo ambient. Përgjatë gjithë vitit, ky produkt ofron një eksperiencë të paimagjinueshme të kujdesit për klimat tuaj, dhe me montimin e përfshirë në çmim, blerja bëhet edhe më e lehtë dhe e favorshme për konsumatorët shqiptarë.

Me një kapacitet të jashtëzakonshëm të ftohjes prej 2.6 kW dhe të ngrohjes prej 2.8 kW, Kondicioneri Candy CY-09TAIN/CY-09TAOUT është një përfaqësues i fuqishëm i teknologjisë inverter. E pajisur me teknologjinë e avancuar të kondicionimit inverter, ai ofron performancë të lartë dhe efikasitet energjetik me një konsum energjie të reduktuar. Kjo e bën një zgjedhje të shkëlqyer për familjet dhe bizneset që duan të përmirësojnë kushtet e frymëmarrjes në mënyrë të qëndrueshme.

Duke përdorur gazin R32, Kondicioneri Candy Turbo CY-09TAIN/CY-09TAOUT nuk ndikon negativisht në mjedis, duke pasur një ndikim minimal të gazrave të efektit shtëpellues. Gjithashtu, me klaset e energjisë A+++ për ftohjen dhe A++ për ngrohjen, ky produkt është një shembull i përsosur i angazhimit të kompanisë Candy për teknologji të paqëndrueshme dhe të sjellshme për ambientet e brendshme.

Një prej tipareve më të jashtëzakonshme të këtij kondicioneri është sistemi i vetpastrimit “Self Clean”, i cili automatikisht pastron filtron e brendshëm, duke ruajtur cilësinë e ajrit të brendshëm dhe duke parandaluar përhapjen e baktereve dhe lëndëve të tjera të dëmshme për shëndetin.

Me SCOP 6.1 për ftohjen dhe 4 për ngrohjen, qarkullimi i ajrit prej 500 m3/h dhe temperaturën e punës që lëviz nga -15°C deri në +45°C, Kondicioneri Candy Turbo CY-09TAIN/CY-09TAOUT është i aftë të sigurojë kushte të përsosura të klimatizimit në çdo sezon. Po ashtu, me nivelin e ulët të zhurmës, vetëm 19 dB(A), ai ndihmon në krijuar një ambient të qetë dhe relaksues.

Kjo teknologji e avancuar ka një funksion shtesë “Turbo”, i cili mundëson rritjen e kapacitetit të freskimit ose ngrohjes në momentet kur kushtet e jashtme ndryshojnë shpejt. Për të përshtatur më së miri kondicionerin me rutinën tuaj të përditshme, Candy CY-09TAIN/CY-09TAOUT është i pajisur me kontrollin me WiFi, i cili lejon qasje të lehtë dhe kontroll të distancës përmes telefones tuaj inteligjent.

Dizajni modern dhe i rafinuar i njesive të jashtme dhe të brendshme, me përmasat e përshtatshme 70.8 x 19 x 26.3 cm për brendën dhe 70 x 24.5 x 54.4 cm për jashtën, e bënë këtë kondicioner të përshtatshëm për çdo tip architekture dhe stili të banesës ose zyrës tuaj.

Sigurohuni cilësinë e garantuar të Kondicionerit Candy CY-09TAIN/CY-09TAOUT duke blerë nga TopSeller. Me certifikatat CE+Eurovent, ky produkt tregon përsëri përkushtimin e Candy ndaj cilësisë dhe përmbushjes së standardeve ndërkombëtare.

Nëse dëshironi të përmirësoni cilësinë e ajrit të ambientit tuaj dhe të shijoni komoditetin e një mikroklima të personalizuar, investoni në Kondicionerin Candy CY-09TAIN/CY-09TAOUT 9000BTU. E përshtatshme për shtëpitë, zyrat dhe hapësirat tjera, kjo mrekulli teknologjike do të ndryshojë mënyrën se si ju dhe familja juaj jetoni dhe punoni, duke ju ofruar një përvojë unike të freskimit dhe ngrohjes gjatë gjithë vitit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondicioner CANDY 9000BTU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x