My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Kasetofon me DVD

7,000 L

Te dhena per produktin:

Funksionon me DVD , USB , AUX , SD CARD  dhe si radio e thjeshte.

Me pult komandimi

Fuqia 12V

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , , ,

Description

Kasetofon me DVD është një produkt i avancuar dhe i kompletuar që sjell më shumë argëtim dhe funksionalitet në ambientin tuaj të preferuar. Ky pajisje veçohet për performancat e tij të jashtëzakonshme dhe mundësitë e shumta që ofron për t’ju bërë të keni një përvojë të paharrueshme multimediale.

Me aftësinë e tij për të luajtur DVD, ky kasetofon ju lejon të shijoni filmat dhe video të preferuar në një cilësi të shkëlqyeshme vizuale. Për më tepër, përmes portave të integruara USB, AUX dhe SD CARD, keni mundësinë të lidhni pajisjet tuaja të preferuara për të dëgjuar muzikë apo për të parë video të stokuar në formatin tuaj të preferuar.

Gjithashtu, kasetofoni vjen me funksionalitetin e një radioje të thjeshtë, duke ju mundësuar të dëgjoni stacionet tuaja të preferuara të radiofonisë. Me pultin e komandimit të përfshirë, ju mund të kontrolloni mënyrën e operimit të pajisjes duke qëndruar rehat në vendin tuaj.

Me fuqinë e tij të përshtatshme 12V, ky kasetofon mund të instalohet lehtësisht në automjete, dhoma të ndryshme të shtëpisë tuaj, ose edhe në ambiente të tjera që dëshironi. Një produkt i tillë i avancuar dhe i veçantë ka për qëllim të bëjë ambientet tuaja më të këndshme dhe argëtuese.

Për më shumë informacion dhe për të blerë kasetofonin me DVD, ju ftojmë të vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online dhe të shfletoni gamën tonë të produkteve multimediale. Krijojini vetes një përvojë të pasur me argëtim dhe funksionalitet duke zgjedhur kasetofonin me DVD për nevojat tuaja të multimediales.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kasetofon me DVD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x