My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

MP3 9a X48

2,000 L

Te dhena per produktin:

2 porta USB

Mund te karikoni celularin dhe  te degjoni muzike njekohesisht

Fuqia e karikimit 3.1 A (fast charger)

Pergjigjuni ose refuzoni telefonatat

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

MP3 9a X48 është një produkt inovativ dhe funksional i njohur për përdorim të lehtë dhe të këndshëm në përditshmëri. Ky pajisje moderne është i pajisur me dy porta USB, që ju ofron mundësi të dyfishta përdorimi dhe përshtatshmëri të jashtëzakonshme.

Përmes portave USB të pajisjes, ju mund të karikoni celularin tuaj dhe të dëgjoni muzikë njëkohësisht, duke e bërë të lehtë dhe tërheqëse për të qëndruar i lidhur me komunikimet tuaja, ndërsa ju gëzoni melodi të preferuar. Fuqia e karikimit prej 3.1 A, e njohur edhe si “fast charger”, ju jep mundësinë për të plotësuar baterinë e celularit tuaj me shpejtësi dhe pa humbur kohë.

Një nga karakteristikat e përshtatshme të MP3 9a X48 është aftësia për t’u përgjigjur ose refuzuar telefonatat. Kjo do të thotë që ju nuk do të humbisni asnjë moment të rëndësishëm të komunikimit, edhe kur jeni duke shijuar muzikën tuaj të preferuar apo ndonjë tjetër aktivitet.

Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt të kualitetit të lartë, vizitoni faqen zyrtare  dhe eksploroni gamën e produkteve të tjera në këtë kategori në TopSeller online . Produkti ynë është zgjedhja e duhur për ata që dëshirojnë një përvojë të përdorimit të rehatshme dhe të avancuar në një pajisje të vetme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MP3 9a X48”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x