My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

MP3 9a X49

2,500 L

Te dhena per produktin:

1 porte USB

1 porte fishe model C

Mund te karikoni celularin dhe  te degjoni muzike njekohesisht

Fuqia e karikimit 25W (fast charger)

Pergjigjuni ose refuzoni telefonatat

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , , ,

Description

MP3 9a X49 është një produkt i shquar i avancuar i kohëve moderne që sjell më shumë se sa thjesht një MP3 player. Ky produkt e kombinon mënyrën e rehatshme të dëgjimit të muzikës me fuqinë e një karikuesi të shpejtë për pajisjet tuaja të preferuara.

Ky MP3 player është ekipuar me një portë USB dhe një portë fishe model C, duke ju ofruar mundësi të ndryshme të lidhjes për pajisjet tuaja elektronike. Kjo do të thotë që jo vetëm mund të dëgjoni muzikë të preferuar nga MP3 player-i, por gjithashtu mund të karikoni celularin tuaj në të njëjtën kohë. Ky është një avantazh i jashtëzakonshëm, duke pasur parasysh shpejtësinë e karikimit prej 25W (fast charger). Ky karikim i shpejtë siguron që pajisjet tuaja të jenë të gatshme për përdorim në kohë rekord.

Një tjetër karakteristikë e përparuar e këtij produkti është aftësia për të përgjigjur ose refuzuar telefonatat pa u penguar nga muzika që po dëgjoni. Kjo është e mundur falë teknologjisë së avancuar të integruar në MP3 9a X49. Ju nuk do të humbisni asnjë thirrje të rëndësishme, dhe mund të vazhdoni dëgjimin e muzikës tuaj të preferuar me lehtësi.

Për të mësuar më shumë për MP3 9a X49 dhe për të porositur produktin, ju ftojmë të vizitoni faqen e tij zyrtare në internet në TopSeller online. Në këtë mënyrë, ju do të keni qasje të plotë në specifikat e produktit, udhëzimet e përdorimit dhe çdo informacion shtesë që mund të jetë i dobishëm për ju. Zgjidhni komoditetin dhe inovacionin me MP3 9a X49 dhe eksploroni një mënyrë të re të kënaqësisë së muzikës dhe komunikimit elektronik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MP3 9a X49”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x