My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

MP3 X6

1,200 L

Te dhena per produktin:

Funksionon me :

  • Bluetooth
  • AUX
  • SD CARD
  • USB.

Pergjigjuni ose refuzoni telefonatat

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

MP3 X6 është një produkt i avancuar dhe i përsosur për ata që duan të ndërlidhin muzikën e tyre me lehtësi dhe komoditet. Ky pajisje inovative ofron një shumëllojshmëri opsionesh të lidhjes, duke siguruar që do të keni gjithmonë mundësi për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar në mënyrën më të pëlqyer.

Për të filluar, MP3 X6 vjen me teknologjinë Bluetooth të avancuar, që ju lejon të lidheni me pajisjet tuaja të preferuara pa nevojën e ndonjë kablli. Kjo e bën të lehtë përdorimin e pajisjes tuaj me smartphone-in apo tabletin tuaj, pa u lodhur me kablla të ngatërruara.

Nëse dëshironi të përdorni një lidhje më tradicionale, pajisja gjithashtu ka një portë AUX, që ju mundëson të lidheni me çdo pajisje audio që ka një portë AUX. Për më tepër, MP3 X6 ka mundësinë për të lexuar kartela SD, duke ju lejuar të dëgjoni muzikën nga kartelat tuaja të memorjes, si dhe një portë USB për të lidhur pajisje të tjera si stikët USB me muzikë.

Një nga karakteristikat më interesante të kësaj pajisje është aftësia për të kontrolluar thirrjet telefonike. Ju mund të pranoni ose refuzoni thirrjet tuaja duke përdorur tastierën e pajisjes, pa nevojën për të ndërprerë dëgjimin tuaj të muzikës. Kjo e bën të lehtë për ju të qëndroni të lidhur me botën e jashtme ndërsa vazhdoni të shijoni muzikën.

Për më tepër informacione dhe për të blerë MP3 X6, ju ftojmë të vizitoni faqen e produktit tonë në TopSeller online . Me MP3 X6, muzika juaj do të jetë gjithmonë në dorën tuaj, duke ju ofruar një përvojë dëgjimi të paqëndrueshme dhe të lirë nga kufizimet e lidhjeve tradicionale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MP3 X6”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x