My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Masazhues

SKU: N/A
Our Price

2,500 L

Te dhena per produktin:

Perdoret per te zvogeluar dhimbjen e muskujve ;
per te permiresuar qarkullimin e gjakut ;
per te lehtesuar dhimbjet e nyjeve pas stervitjes se veshtire ose pas nje aktivitetit të zgjatur fizik .
 Me 4 aksesore
1- per muskujt e kembeve ;
2- per muskujt e vitheve ;
3- per kurrizin dhe kraharorin ;
4- per te gjitha kycet .
Mund te zgjidhni shpejtesine sipas deshires,
Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
Fuqia 24W
Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Masazhues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x