My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

MP3 9a X49

SKU: N/A
Our Price

2,500 L

Te dhena per produktin:

1 porte USB

1 porte fishe model C

Mund te karikoni celularin dhe  te degjoni muzike njekohesisht

Fuqia e karikimit 25W (fast charger)

Pergjigjuni ose refuzoni telefonatat

Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MP3 9a X49”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x