My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Multicooker Hoffman

SKU: N/A
Our Price

7,000 L

Te dhena per produktin:

Kazani brendshem 6 litra

Kazan inox

Gote milimetrike

Luge

18 procese gatimi

Fuqia 1000 W

Klasi i konsumimit të energjisë : A+++

Mbrojtje e sigurisë për mbinxehjen.

Mban të ngrohtë ushqimin dhe pas përfundimit të gatimit, në temperaturë 70-80 gradë celsius.

Quantity:
Buy Now
Sold By : TopSeller.al Category

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multicooker Hoffman”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x