My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Multicooker Hoffman

Original price was: 7,000 L.Current price is: 6,000 L.

Te dhena per produktin:

Kazani brendshem 6 litra

Kazan inox

Gote milimetrike

Luge

18 procese gatimi

Fuqia 1000 W

Klasi i konsumimit të energjisë : A+++

Mbrojtje e sigurisë për mbinxehjen.

Mban të ngrohtë ushqimin dhe pas përfundimit të gatimit, në temperaturë 70-80 gradë celsius.

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tag

Out of stock

Description

Multicooker Hoffman Kazani brendshëm me kapacitet prej 6 litrash është një mrekulli moderne për kuzhinat shtëpiake. Ky kazan i dizajnuar me inox të lartë ofron një përvojë të paqartë në gatim. Me gote milimetrike dhe lugë të pranishme, përdorimi bëhet më i lehtë dhe preciz.

Ky produkt i veçantë është pajisur me 18 procese të ndryshme gatimi, duke e bërë atë një zgjedhje të përsosur për kuzhinierët e rinj dhe ata të përvojuar. Me fuqinë e tij të lartë prej 1000 W, ai mund të përgatisë shumë receta të ndryshme në mënyrë të shpejtë dhe efikase.

Një tjetër avantazh i këtij multicookeri është klasa e tij e konsumimit të energjisë A+++, duke e bërë atë jo vetëm të efikshëm në gatim, por edhe të mirë për mjedisin. Mbrojtja e sigurisë për mbinxehjen është një tjetër karakteristikë që nuk mund të injorohet, duke e bërë përdorimin e këtij produkti të sigurt për ju dhe familjen tuaj.

Një nga aspektet më të pëlqyeshme të këtij multicookeri është aftësia e tij për të mbajtur ushqimin të ngrohtë edhe pas përfundimit të gatimit. Temperatura e kontrolluar midis 70-80 gradë Celsius e bën atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për ruajtjen e shijes dhe ngjyrave të ushqimeve të përgatitura.

Për më shumë informacion dhe për të zbuluar të gjitha veçoritë e këtij produkti të mahnitshëm, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të TopSeller online  dhe faqen e kategorisë së multicookerave. Transformoni kuzhinën tuaj në një laborator kulinari moderne me ndihmën e Multicooker Hoffman Kazanit brendshëm 6 litra.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Multicooker Hoffman”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x