My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Power bank Earldom ET-PB31

SKU: N/A
Our Price

3,000 L

Te dhena per produktin:

Bateri e jashtme Earldom

  • Kapaciteti: 30,000 mAh
  • Output: 5V/2.1A
  • Input: DC 12V
  • Karikim i Shpejte
  • Karikim i Sigurte
  • LED display

Dizenjo me 3 porta Input – Micro USB, Type C dhe Lightning dhe 2 porta Output USB.

Mund te perdoret per  : Ipad , Smartphone , MP3/MP4 , Kamera .

Me permasa 160 x 75 x 25 mm, mjaft praktik per tu mbajtur ne xhep ose cante.

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power bank Earldom ET-PB31”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x