My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mbajtese per sapun te lengshem

1,500 L

Te dhena per produktin:

Me infra qe nxjerr sapunin sapo i afroni doren , ne menyre automatike
Punon me bateri ose karikim
Kapaciteti i mbajteses deri ne 300ml
 
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Kjo Mbajtese per sapun te lengshem me infra është një produkt inovativ i përshtatur për të përmirësuar higjienën dhe lehtësuar përdorimin e sapunit në mënyrë të automatizuar. Kjo pajisje moderne është e dizajnuar me një teknologji të ndërlikuar që nxjerr sapunin sapo afroni dorën tuaj, pa nevojë për prekjen e pajisjes.

Me një funksion të ndritshëm dhe të futuristët, ky mbajtës sapuni është i pajisur me një sensor të infra të kuqe që aktivizohet automatikisht kur dora juaj afron në afërsi të tij. Ky aspekt e bën të përshtatshëm për të minimizuar kontaktin dhe për të zvogëluar përhapjen e mikrobave të dëmshëm.

Përveç kësaj, kjo mbajtese per sapun te lengshem është shumë praktike dhe e lehtë për tu përdorur. Pajisja punon me bateri të rimbushshme ose ka mundësinë për tu karikuar, duke ju lejuar të përdorni atë për një kohë të gjatë para se të keni nevojë për të ngarkuar baterinë. Kapaciteti i mbajtësit është deri në 300ml sapun lëng, kështu që nuk do të keni nevojë për të shpërndarë sapunin shpesh.

Kjo pajisje është ideale për përdorim në tualetet publike, kuzhinat e shtëpisë, restorante, dhe shumë ambiente të tjera ku higjiena është thelbësore. Për më shumë informacion dhe për të porositur këtë mbajtës sapuni të inovativ, vizitoni faqen tonë të internetit në TopSeller online. Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të sigurojnë një mjedis të pastër dhe të sigurtë për të gjithë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbajtese per sapun te lengshem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x