My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Sistemuese kendore dushi

2,000 L

Te dhena per produktin:

Sistemoni shampot , sfungjeret apo peshqiret

Montohet lehtesisht ne qoshen e dushit

E pershtatshme per lartesi 2.5-3 m

Material rezistent

 

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Ky sistemuese kendore dushi është një produkt i përshtatshëm dhe i përdorshëm për të organizuar shampo, sfungjerë, dhe peshqira në hapësirën tuaj të dushit. Me një dizajn të thjeshtë dhe të mençur, ky produkt siguron që të keni të gjitha ne vend pa nevojën për të kërkuar çdo gjë në çdo dush.

Sistemoni është i dizajnuar kështu që montohet lehtësisht në qoshen e dushit tuaj, duke përdorur ventuza të fuqishme që sigurojnë që të mos lëvizë nga vendi i tyre edhe nën ndikimin e ujit. Ky aspekt i thjeshtë dhe i shpejtë i instalimit e bën të përshtatshëm për çdo person që dëshiron të organizojë hapësirën e dushit në mënyrë efikase.

Sistemoni është i lartësi ideale, me një lartësi prej 2.5-3 metra, duke ju lejuar të vendosni shampot dhe peshqirat në vendin më të përshtatshëm për ju. Kjo do të thotë që ju nuk do të keni më nevojë të përpiqeni të arrijeni ato duke iu përcjellur prej dore pasi të keni bërë shumë ujë në trup.

Materiali i këtij sistemuesi është i rezistent dhe i qëndrueshëm ndaj ujit, duke ju dhënë një produkt të qëndrueshëm që do të shërbejë për një kohë të gjatë pa pasur nevojë për ndryshime të shpeshta.

Për më shumë informacion dhe për të porositur këtë produkt, vizitoni faqen e kategorisë së produkteve të organizimit të dushit në faqen tonë të internetit TopSeller online. Ky sistemuese kendore dushi është zgjedhja e duhur për të bërë dushin tuaj më të organizuar dhe të përshtatshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sistemuese kendore dushi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x