My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mini furre Itimat me plitka

12,000 L

Te dhena per produktin:

Tek xham

Xham rezistent ndaj nxehtesise dhe goditjes

Kapacitet 50L

Me gradim deri ne 90 minuta

Me termostat

Perzgjedhje te temperatures deri ne 300(grade)

Fuqia: 1600W

Me ventilim

Aksesore :

  • 2 tepsi
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Mini furre Itimat me plitka “Tek xham” ofron një mënyrë të shkëlqyeshme për gatim dhe pjekjen e ushqimit. Ky produkt i avancuar sjell një përvojë të veçantë kuzhine në ambientet tuaja. Me një dizajn modern dhe tërheqës, kjo mini furre siguron performancën më të mirë për përgatitjen e ushqimit tuaj të preferuar.

Mini furre është e pajisur me xham të veçantë rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjeve, duke garantuar që do të keni një produkt që do të qëndrojë me kohë. Kapaciteti i përsosur prej 50L bënë të mundur gatimin e pjekjen e sasive të mëdha të ushqimeve, duke e bërë atë ideale për familjet dhe ngjarjet sociale.

Një nga veçoritë kyçe është gradimi i kohës, i cili mund të arritet deri në 90 minuta. Termostati i ndërlidhur ju lejon të përcaktoni temperaturën që dëshironi, dhe mund të zgjidhni nga gama e temperaturave deri në 300 gradë Celsius, në mënyrë që të arrini rezultate të përsosura gatimi për çdo lloj ushqimi.

Furia operon me fuqinë impresionuese prej 1600W, duke siguruar që të arrini temperaturat e dëshiruara dhe konsistenca të shkëlqyeshme në gatim. Ventilimi i integruar ndihmon në qarkullimin e ajrit, duke e bërë gatimin më efikas dhe të shijshëm.

Përveç kësaj, mini furra Itimat vjen me aksesore të përfshira, duke përfshirë 2 tepsia, që ju ofrojnë mundësi të shumta për eksperimentim dhe krijim të recetave të reja. Nëse jeni të apasionuar pas kuzhinës dhe dëshironi një mjet të fuqishëm dhe të qëndrueshëm për gatim, ky produkt është zgjedhja e duhur.

Për më shumë informacione dhe për të porositur këtë mini furra, ju lutemi vizitoni faqen tonë zyrtare në [linku i faqes së produktit](vendosni-linkun-ketu) ose shfletoni kategorinë relevante në TopSeller online . Krijoni një përvojë të re kuzhine me mini furra “Tek xham” dhe eksploroni mënyrat e reja të gatimit!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mini furre Itimat me plitka”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x