My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mini furre Itimat 50 L

9,000 L

Te dhena per produktin:

Dopio xham

Xham rezistent ndaj nxehtesise dhe goditjes

Kapacitet 50L

Me gradim deri ne 90 minuta

Me termostat

Perzgjedhje te temperatures deri ne 300(grade)

Fuqia: 1600W

Me ventilim

Aksesore :

  • 2 tepsi
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Mini furre Itimat 50 L Dopio është një zgjedhje e shkëlqyer për të përgatitur ushqime të shijshme dhe të pjekura saktësisht sipas preferencave tuaja. Me xhamin e tij të pasur, i cili është i rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjeve, kjo mini furre siguron performancën më të lartë dhe cilësinë e jashtëzakonshme që ju presni.

Me një kapacitet prej 50 litrash, kjo mini furre është e përshtatshme për të gatuar sasira të mëdha ushqimi në një përpjekje. Ajo vjen me një termostat të integruar dhe një gradim që arrin deri në 90 minuta, ofruar ju mundësinë e kontrollit të saktë të temperaturës dhe kohës së pjekjes për secilën recetë.

Zgjedhja e temperaturës është e lehtësisht kontrollueshme deri në 300 gradë Celsius, duke ju dhënë fleksibilitetin për të përgatitur një gamë të gjerë të ushqimeve nga ëmbëlsirat deri te pjekja e mishit dhe pjeshkëve. Me fuqinë impresionuese prej 1600W, mini furre Itimat 50 L Dopio siguron një ngrohje të shpejtë dhe të qëndrueshme për rezultate të shkëlqyera të pjekjes.

Për të rritur efikasitetin e pjekjes, kjo mini furre është e pajisur me sistem ventilimi, që ndihmon në shpërndarjen e ngrohjes në mënyrë të barabartë në të gjithë hapësirën e brendshme. Aksesoret e përfshira, dy tepsitë, bëjnë përdorimin e saj edhe më të këndshëm dhe tërheqës.

Për më shumë informacion dhe për të porositur Mini furren Itimat 50 L Dopio, vizitoni faqen e kategorisë së furrave në faqen tonë zyrtare të internetit TopSeller online. Përkushtohemi të sjellim një përvojë të përsosur të pjekjes në kuzhinën tuaj, dhe kjo mini furre është partneri ideal për të arritur këtë objektiv.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mini furre Itimat 50 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x