My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mini furre Itimat 60 L

10,000 L

Te dhena per produktin:

Dopio xham

Xham rezistent ndaj nxehtesise dhe goditjes

Kapacitet 60L

Me gradim deri ne 90 minuta

Me termostat

Perzgjedhje te temperatures deri ne 300(grade)

Fuqia: 1600W

Me ventilim

Aksesore :

  • 2 tepsi
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Mini furre Itimat 60 L – Dopio xham: Fuqia dhe Efiçenca në Kuzhinën Tuaj

Mini furre Itimat 60 L – Dopio xham është një zgjidhje e përsosur për të gatuar, pjekur dhe zierur me lehtësi dhe precizion. Ky mini furre është e ndërtuar me xham të veçantë që është i rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjeve. Ky xham i fortë siguron që produkti të jetë i qëndrueshëm dhe të sigurt për përdorim të gjatë. Me një kapacitet prej 60L, ofron hapësirë të mjaftueshme për pjekjen e ëmbëlsirave, pjata të ndryshme, dhe akoma më shumë.

Mini furrea ka një gradim kohor deri në 90 minuta, që ju mundëson të përgatisni pjatat me kohëzgjatje të ndryshme të pjekjes. Për më tepër, termostati i integruar ndihmon në kontrollin e temperaturës, duke siguruar që gatimi të jetë i përsosur në çdo rast.

Fuqia e mini furres është 1600W, garantuar që do të përgatisni pjatat tuaja të preferuara me shpejtësi dhe lehtësi. Ndërkohë, ventilimi i integruar rrethon erën e nxehtë për të siguruar shpërndarjen e njëjtë të nxehtësisë në të gjithë hapësirën e brendshme të furres.

Përveç kësaj, Mini Furre Itimat vjen me aksesore të përfshira që e bëjnë më tërheqëse për përdorim. Dy tepsitë e përfshira janë të përshtatshme për pjekje të ndryshme dhe shërbejnë si një ndihmesë e çmuar për përgatitjen e pjatave të shijshme dhe të freskëta.

Për të pasur një përvojë më të gatishme, mund të vizitoni faqen kryesore të produktit në faqen tonë zyrtare TopSeller online dhe të shfletoni përmes gamës sonë të produkteve të tjera të lartësisë së njëjtë. Mini furre Itimat 60 L – Dopio xham është zgjedhja e duhur për ata që kërkojnë një mënyrë moderne, efikase dhe të sigurt për të gatuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mini furre Itimat 60 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x