My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Mini furre Itimat me plitka

13,500 L

Te dhena per produktin:

Dopio xham

Xham rezistent ndaj nxehtesise dhe goditjes

Kapacitet 50L

Me gradim deri ne 90 minuta

Me termostat

Perzgjedhje te temperatures deri ne 300(grade)

Fuqia e Plitkave 1500W

Fuqia e Furres 1000W

Me ventilim

Aksesore :

  • 2 tepsi
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Description

Mini furre Itimat me plitka Dopio xham ofron një zgjidhje moderne dhe efikase për gatimin tuaj në shtëpi. E dizajnuar me kujdes, kjo mini furre kombinon elegancën me performancën e lartë, duke i dhënë mundësi kuzhinierëve të krijojnë pjatat më të shijshme dhe të shërbejnë nevojat e tyre kulinare.

Xhami i cili përdoret për ndërtimin e kësaj mini furri është i veçantë për rezistencën e tij ndaj nxehtësisë dhe goditjeve. Ky xham i dopio-shtresuar jo vetëm që mban temperaturën e brendshme të furres në nivele të kontrolluara, por gjithashtu siguron që pamja e jashtme të jetë gjithmonë e ftohtë për prekje të sigurt.

Kapaciteti i madh prej 50L e bën këtë mini furri të përshtatshme për përgatitjen e pjatave të mëdha dhe të vogla, duke e bërë atë një zgjidhje të shkëlqyeshme për familjet e mëdha ose për organizimin e ngjarjeve speciale.

Me një gradim të detajuar deri në 90 minuta, mini furra ju lejon të përgatisni pjatat tuaja me kohëzgjatje të ndryshme, për t’i siguruar ato gatimin e duhur. Termostati i përfshirë në furër mundëson ruajtjen e temperaturës së dëshiruar, ndërsa përzgjedhja e temperaturave deri në 300 gradë Celcius ofron shumë mundësi gatimi.

Fuqia e plitkave prej 1500W dhe fuqia e furres prej 1000W sigurojnë një përformancë të shkëlqyer gatimi për të arritur rezultate të shkëlqyera në kohë të shkurtër.

Kjo mini furra Itimat vjen me dy tepsi të përfshira si aksesore, duke ju ofruar më shumë fleksibilitet për të përgatitur pjatat tuaja të preferuara. Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt, ju ftojmë të vizitoni faqen zyrtare të produktit në TopSeller online dhe të eksploroni të gjitha karakteristikat dhe avantazhet që ajo ofron.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mini furre Itimat me plitka”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x