My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tave rrethore me korent 32L

6,500 L

Te dhena per produktin:

Kapacitet 32 Litra

Me termostat

Buton ON/OFF dhe per gradim

Xham rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjes

Me nje tepsi

Gjerësia: 48 cm

Thellësia: 48 cm

Lartësia: 31 cm

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Description

Tave rrethore me korent 32L

Tava rrethore me korent 32L është një veçori e jashtëzakonshme e kuzhinës tuaj, e dizajnuar me përparësi që të sjellë eksperiencën më të lartë kulinarë në shtëpinë tuaj. Me një kapacitet prej 32 litrash, kjo tavë është partneri perfekt për gatimin e pjatave të mëdha për familjen apo miqtë tuaj.

Ky produkt shquhet për inovacionin e tij të brendshëm – termostat me teknologji të avancuar lejon kontrollin e temperaturës së përsosur për gatimin tuaj të preferuar. Butoni ON/OFF dhe sistemi për gradim ju japin kontroll të plotë, duke ju lejuar të përshtatni temperaturën sipas recetave tuaja të preferuara.

Përtej performancës së jashtëzakonshme gatimore, ky produkt ka një dizajn të kujdesshëm dhe funksionalitet. Xhami rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjeve siguron sigurinë dhe durabilitetin e tij gjatë përdorimit. Një tepsi e përfshirë është e përshtatshme për të kapur gjithë shijet dhe aromat që lëshon gatimi juaj.

Gjerësia e tij prej 48 cm dhe thellësia e njëjtë ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për të eksperimentuar me receta të ndryshme dhe për të gatuar për shumë persona në të njëjtën kohë. Lartësia prej 31 cm e bën të përshtatshme për çdo kuzhinë, duke siguruar që të bëhet pjesë harmonike e mjedisit tuaj.

Për më shumë informacion dhe për të porositur Tavën rrethore me korent 32L, vizitoni faqen tonë zyrtare TopSeller online . Përmes këtij produkti, ne synojmë të sjellim gëzimin e gatimit në shtëpinë tuaj, duke sjellë teknologjinë dhe cilësinë më të mirë në treg për ju dhe familjen tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tave rrethore me korent 32L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x