My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Tave rrethore me korent 40 L

7,500 L

Te dhena per produktin:

Kapacitet 40 Litra

Me termostat

Buton ON/OFF dhe per gradim

Xham rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjes

Me dy tepsi

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , ,

Out of stock

Description

Tave rrethore me korent 40 L me kapacitet prej 40 litrash është një zgjidhje e shkëlqyer për gatimin e ushqimit me një shije të mrekullueshme dhe të shijshme. Ky produkt i përshtatshëm për shtëpitë dhe ambientet profesionale vjen me karakteristika të avancuara që e bëjnë gatimin më të lehtë dhe të këndshëm.

Ky model është ekipuar me një termostat të kontrollueshëm, që ju lejon të rregulloni dhe ruani temperaturën e dëshiruar të gatimit. Me një buton ON/OFF dhe një buton për gradim, ju keni kontroll të plotë mbi ngrohjen e tavës, duke siguruar që ushqimi të gatuhet në mënyrën më të përsosur.

Për më tepër, xhami rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjeve siguron sigurinë dhe durimin e produktit gjatë përdorimit. Ky xham transparent ndihmon në monitorimin e procesit të gatimit pa nevojën për hapjen e tavës.

Tava rrethore vjen me dy tepsi të përfshira, duke e bërë më të lehtë organizimin e ushqimit në brendësi të saj. Ky detaj e bën të përshtatshme për gatimin e pjatave të ndryshme në të njëjtën kohë.

Për të mësuar më shumë dhe për të blerë tavanë rrethore me korent 40 L, vizitoni faqen tonë zyrtare në TopSeller online . Jemi krenarë që ofrojmë produkte cilësore për të përmirësuar eksperiencën tuaj në gatim!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tave rrethore me korent 40 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x