My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Berese waffle Dsp KC1168

2,200 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 800 W

Drita treguese kur eshte ndezur

Pllaka qe nuk ngjisin

Mbrojtje nga mbinxehja

Madhësia e pllakave : 21.5*12.5cm

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Berese waffle Dsp KC1168 është një produkt i shkëlqyer për të përgatitur wafflet tuaja të preferuara në mënyrë të lehtë dhe të shpejtë. Me një fuqi prej 800 W, ky pajisje është i aftë të krijoi wafflet e shijshme dhe të shëndetshme brenda pak minutash.

Drita treguese e ndezjes është një karakteristikë e vecantë e këtij produkti. Kur pajisja është e ndezur, drita treguese ju lejon të dini menjëherë kur është gati për përdorim, duke ju ndihmuar të përgatisni wafflet tuaja në kohë rekord.

Pllakat e kësaj berese waffle janë të projektuara me kujdes për të shmangur ngjizjen e ushqimit. Kjo do të thotë që wafflet tuaja nuk do të ngjisin në pllakat e bereses dhe do të jenë të lehta për tu hequr. Ky aspekt i rëndësishëm ndihmon në mbajtjen e pajisjes të pastër dhe të gatshme për përdorim të ardhshëm.

Përveç kësaj, beresa waffle Dsp KC1168 vjen me mbrojtje nga mbinxehja, garantuar që të jeni të sigurtë në përdorimin e saj. Kjo pajisje është projektuar për të ju ofruar një përvojë të përgatitjes së waffleve pa stres dhe pa rrezikun e mbinxehjes.

Madhësia e pllakave është 21.5 x 12.5 cm, duke ju dhënë hapësirë të mjaftueshme për të krijuar wafflet tuaja të preferuara. Përveç kësaj, ky produkt është i dizajnuar me stil dhe cilësi të lartë, duke e bërë atë një shtesë të bukur në kuzhinën tuaj.

Për më shumë informacion dhe për të blerë beresën waffle Dsp KC1168, vizitoni faqen zyrtare në web: TopSeller online. Ky produkt do t’ju sjellë kënaqësi dhe shijen e waffleave në shtëpinë tuaj në një mënyrë të thjeshtë dhe efikase.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Berese waffle Dsp KC1168”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x