My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Berese frape inox HSM-705S

3,300 L

Te dhena per produktin:

Ideale per frape,kokteil,milk shake,kapucino
Fuqia 100W
2 nivele shpejtesie
Kapaciteti 500ml

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Berese frape inox HSM-705S është një pajisje e mrekullueshme për të përgatitur frape, kokteile, milk shake dhe kapuçino në mënyrë të shpejtë dhe të thjeshtë. Kjo beresë e avancuar është e përshtatshme për përdorim në shtëpi, kafene, dhe restorante, duke ofruar fuqinë dhe shpejtësinë e duhur për të krijuar pije të shijshme dhe të erëzueshme.

Me një fuqi të impresionueshme prej 100W, Beresa frape inox HSM-705S është në gjendje të grumbullojë dhe të përpunojë shpejtë lëngje, akullore, dhe kafe për të krijuar pije të shkëlqyera me shije të pasur dhe teksturë të kënaqshme. Përdorimi i saj është shumë i thjeshtë, duke e bërë këtë pajisje një zgjedhje të përshtatshme për të gjithë, edhe për ata që nuk janë të njohur me teknikat e berjes së kafesë.

Për të përmbushur preferencat tuaja personale, Beresa frape inox HSM-705S vjen me dy nivele të ndryshueshme të shpejtësisë. Kjo ju jep kontroll të plotë mbi procesin e berjes dhe mundëson përshtatjen e shpejtësisë së bluarjes sipas preferencave tuaja.

Kapaciteti i saj 500ml e bën atë të përshtatshme për të përgatitur pije për veten tuaj ose për t’u shërbyer klientëve tuaj. Gjithashtu, pjesët e saj janë të lehtësisë për të pastruar, duke e bërë këtë beresë praktike dhe të kujdeset për të.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Beresa frape inox HSM-705S, vizitoni faqen kategorike të pajisjeve të kuzhinës në faqen tonë të internetit, TopSeller online. Këtu mund të gjeni më shumë detaje dhe informacione të tjera lidhur me këtë produkt të shkëlqyer.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Berese frape inox HSM-705S”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x