My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Berese frape Sonifer SF-8073

1,500 L

Te dhena per produktin:

Ideale per frape ,kokteil ,milkshake
Fuqia 15W
Kapaciteti 80 ml
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Berese frape Sonifer SF-8073 është një produkt i cili ofron një përvojë të shkëlqyer për frape, kokteilë dhe milkshake në shtëpi. Ky blender është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të përgatisin pije të freskëta dhe të shijshme në çdo moment të tyre.

Me një fuqi prej 15W, Berese frape Sonifer SF-8073 është në gjendje të përzierë dhe të bllokojë të gjitha llojet e përzierjeve me lehtësi. Përdorimi i tij është i thjeshtë dhe i shpejtë, duke e bërë atë një partner ideal për të përgatitur shpejt frape të shijshme në mëngjes, kokteilë të shkëlqyeshëm gjatë darkës, ose milkshake të shijshëm për një vakt pasditeje.

Kapaciteti i blenderit është 80 ml, duke e bërë atë të përshtatshëm për të përzier përbërësit e pijeve në sasi të vogla ose për një person. Ky produkt është i dizajnuar me kujdes dhe ka një pamje të bukur që do të përmirësojë çdo kuzhinë. Gjithashtu, është i lehtë për të pastruar, duke e bërë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Për të mësuar më shumë rreth Berese frape Sonifer SF-8073 dhe për të blerë këtë produkt të mrekullueshëm, ju mund të vizitoni faqen TopSeller online.. Në këtë mënyrë, do të gjeni më shumë informacion dhe oferta të tjera tërheqëse për përdoruesit. SF-8073 është një mjet i shkëlqyer për të bërë pije të shijshme në shtëpi, dhe ju nuk do të keni nevojë të shkoni më larg për të gëzuar një përvojë të shkëlqyer gatimi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Berese frape Sonifer SF-8073”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x