My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Berese frapeje Dsp KA3069

1,500 L

Te dhena per produktin:

Ideale per frape ,kokteil ,milkshake
Fuqia 25W
Kapaciteti 80 ml
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Berese frapeje Dsp KA3069 është një pajisje e shkëlqyer për të bërë frape, kokteilë dhe milkshake-t më të shijshëm, duke krijuar mrekulli të freskëta për të rriturit dhe fëmijët. Ky blender është një ndihmës i shkëlqyer në kuzhinën tuaj dhe do të bëjë të mundur krijimin e pijeve të ndryshme me një fuqi të shkëlqyer prej 25W.

Përmban një kapacitet të shkëlqyer prej 80 ml, që e bën të ideale për përgatitjen e pijeve për të gjithë anëtarët e familjes ose miqtë tuaj. Me kapacitetin e tij të madh, mund të krijoni frape të shijshme për të freskëtuar ditën në periudhën e verës ose kokteilë shijesore për ndonjë ngjarje festive.

Ky produkt ka një dizajn të modernizuar dhe të kompaktuar, që e bën të lehtë për ta ruajtur në kuzhinën tuaj. Për më tepër, ju mund ta gjeni Beresën Dsp KA3069 në faqen tonë zyrtare të internetit, ku do të gjeni informacione të mëtejshme rreth tij dhe gjithashtu mundësinë për të porositur atë me një çmim të përballueshëm. Nëse keni dëshirë të eksploroni më shumë mundësi për përdorim të këtij produkti, ju mund të vizitoni kategorinë tonë të “Blenderave dhe Frapeve” në faqen tonë TopSeller online , ku do të gjeni edhe produkte të tjera të cilat mund t’ju interesojnë. Beresa frapeje Dsp KA3069 është një zgjedhje e shkëlqyer për të përmirësuar përvojën tuaj në përgatitjen e pijeve të ndryshme dhe për të kënaqur shijet tuaja.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Berese frapeje Dsp KA3069”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x