My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Blender Dsp KM1072

2,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 200 W

Thika celiku

 

 

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Blender Dsp KM1072 është një pajisje e shkëlqyer për gatimin dhe përgatitjen e ushqimit në mënyrë të shpejtë dhe efikase. Me një fuqi impresionuese prej 200 W, ky blender është një ndihmës i shkëlqyer në kuzhinë për të bluar, pasur, ose përgatitur smoothie-t dhe supat tuaja të preferuara.

Thika e tij prej celiku është e dizajnuar për të qëndruar e fortë dhe e gatshme për të prerë me lehtësi fruta, perime, ose të tjera përbërës të ushqimit. Ky blender vjen me një kupa të ngurtë plastike me kapacitet 1.5 litra, që është e mjaftueshme për të përgatitur porsione të mëdha të ushqimit.

Një avantazh i madh i Blenderit Dsp KM1072 është lehtësia e përdorimit. Përdoruesit mund të zgjedhin nga shpejtësitë e ndryshueshme për të kontrolluar konsistencën e ushqimit që po përgatisin. Përveç kësaj, kupa është e pajisur me një kapak me sigurim, që e bën të sigurt për përdorim kur bluat lëngje ose supa të nxehta.

Ky blender është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të eksperimentojnë me përgatitjen e ushqimit në shtëpi dhe të kenë një pajisje cilësore në dorë. Për të mësuar më shumë rreth Blenderit Dsp KM1072 dhe për të blerë një të tillë për kuzhinën tuaj, vizitoni faqen e produktit në faqen tonë zyrtare të internetit në TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender Dsp KM1072”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x