My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Blender me gote Dsp KJ2095

Original price was: 7,000 L.Current price is: 6,500 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia e motorrit : 600W
Thika me tehe celik
Gote qelqi per lengun 1.5 L
Gote per bluarjen 1.2 L / kapaciteti i bluarjes: 200g
Buton per rregullimin e shpejtesise ne 2 nivele
 
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Description

Blender me gote Dsp KJ2095 është një pajisje e fuqishme dhe e kualitetit të lartë për përgatitjen e ushqimit në kuzhinën tuaj. Ky blender vjen me karakteristika të avancuara që e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për të gatuar lloje të ndryshme të ushqimit.

Fuqia e motorrit të tij është 600W, duke e bërë atë të aftë për të prerë dhe përzier shpejtë dhe lehtë çdo lloj ingredienti. Thika me tepsi të thellë është bërë nga çeliku, duke siguruar që ajo do të mbetet e vlefshme për një kohë të gjatë dhe do të rezistojë ndaj prerjeve të rënda. Gota e tij qelqi për lengun ka një kapacitet të përshtatshëm prej 1.5 litra, e cila ju lejon të përgatisni smoothie-t, kokteilet, ose lengje të tjera me lehtësi dhe në sasi të mjaftueshme për të shpërndarë. Përveç kësaj, ka një gotë të veçantë për bluarjen me kapacitet prej 1.2 litra dhe një kapacitet të bluarjes prej 200 gramësh, që është ideale për përgatitjen e kremrave, supave ose kremash. Blenderi gjithashtu ofron një buton për rregullimin e shpejtësisë në 2 nivele, duke ju mundësuar të përshtatni fuqinë e prerjes sipas preferencave tuaja.

Për të mësuar më shumë rreth këtij produkti dhe për të blerë atë, ju mund të vizitoni faqen e internetit TopSeller online  ose të shfletoni gamën e produkteve. Blenderi me gotë DSP KJ2095 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një pajisje të fuqishme dhe cilësore për gatim në shtëpi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender me gote Dsp KJ2095”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x