My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Blender me gote Dsp KJ2097

Original price was: 7,000 L.Current price is: 6,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqi 350W
Gota e lengut 1.5 Litra
5 butona per opsione te ndryshme shtrydhje apo grirje
Tehe celiku

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Blender me gote DSP KJ2097 është një pajisje e fuqishme dhe e përsosur për përgatitjen e ushqimeve dhe pijeve të shijshme në shtëpi. Ky blender ofron një fuqi prej 350W, që e bën të aftë për të bluar dhe grirë shpejtë dhe lehtë çdo lloj ingredienti.

Gota e këtij blenderi ka një kapacitet të përshtatshëm prej 1.5 litrash, duke ju lejuar të përgatisni pije të shijshme, smoothie, supa, dhe shumë më tepër për të plotësuar nevojat e tërë familjes ose të miqve.

Për të bërë eksperiencën e përdorimit sa më të lehtë dhe të përshtatshme, blenderi DSP KJ2097 është dizajnuar me 5 butona të ndryshëm për shtrydhje dhe grirje të ndryshme. Ky aspekt ju mundëson të zgjidhni opsionin e duhur për përgatitjen e ushqimeve të ndryshme, duke filluar nga shtrydhja e freskët e frutave deri te grirja e akullit për pije të ftohta dhe erëzat për gatimet më të ngutshme.

Gjithashtu, teha e blenderit është e krijuar nga celiku, duke e bërë të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm ndaj temperaturave të larta dhe abuzimit të përditshëm. Kjo pajisje është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të përmirësuar eksperiencën tuaj në kuzhinë dhe për të krijuar ushqime dhe pije të shijshme në mënyrë të thjeshtë.

Për të mësuar më shumë për blenderin me gotë DSP KJ2097 dhe për të parë gamën e produkteve të tjera të disponueshme, vizitoni faqen zyrtare në TopSeller online. ose shfletoni kategorinë e blenderëve në. Ky blender do të bëjë të mundur përgatitjen e ushqimeve të shijshme në shtëpinë tuaj në një mënyrë të thjeshtë dhe efikase.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender me gote Dsp KJ2097”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x