My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Blender me gote Hoffman

Original price was: 10,000 L.Current price is: 8,500 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia : 1400W
Proces pulse vetem per 1 perzierje
2 nivele shpejtesie
2 lloje thikash me 6 prerese dhe 2 prerese
Zhurme te ulet motorri
Aksesore :
  • 2 gota
  • 3 kapak per ti mbyllur gotat
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Blender me gote Hoffman është një pajisje e fuqishme dhe e kualitetit të lartë që do t’ju ndihmojë të përgatisni shpejt dhe lehtë ushqimet tuaja të preferuara. Me një fuqi të fuqishme prej 1400W, kjo blender është një mjet i fuqishëm që do t’ju lejojë të përgatisni smoothie-t, supat, koktejlet, dhe shumë të tjera në mënyrë të shpejtë dhe efikase.

Blenderi vjen me procesin Pulse, i cili është i dizajnuar për të bërë një perzierje të shpejtë dhe efikase me vetëm një shtypje të butonit. Kjo e bën më të lehtë se kurrë të krijoni teksturën dhe konsistencën e dëshiruar për ushqimet tuaja.

Ka gjithashtu dy nivele shpejtësie që ju lejojnë të përshtatni shpejtësinë e blenderit sipas preferencave tuaja. Për më tepër, blenderi ka dy lloje thikash me 6 prerëse dhe 2 prerëse, duke e bërë të përshtatshëm për përgatitjen e ushqimeve të ndryshme.

Një avantazh i madh është zhurma e ulët e motorrit, që do të ju lejojë të përgatisni ushqimet tuaja në heshtje dhe komoditet.

Aksesoret e përfshirë përfshijnë 2 gota dhe 3 kapake për ti mbyllur ato. Kjo do t’ju ndihmojë të ruani ushqimet dhe të transportoni smoothie-t dhe koktejet tuaja më lehtësisht.

Për të mësuar më shumë rreth Blenderit me gotë Hoffman dhe për të blerë këtë produkt, vizitoni faqen e tyre zyrtare TopSeller online. për më shumë detaje dhe opsione të tjera të disponueshme. Ky blender do të bëjë përgatitjen e ushqimeve tuaja më të lehtë dhe më të shijshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender me gote Hoffman”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x