My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Blender me gote Silver Crest

5,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 2200W
Gota e lengut 2 Litra
Me butona me nivele te ndryshme shpejtesie

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , ,

Out of stock

Description

Blender me gote Silver Crest është një pajisje e fuqishme dhe e përsosur për gatimin tuaj në kuzhinë. Ky blender është i pajisur me një motor të fuqishëm prej 2200W, që e bën atë një nga blendorët më të fuqishëm në treg. Kjo fuqi e jashtëzakonshme e motorit lejon blenderin të përpunojë lehtësisht të gjitha llojet e ushqimeve, duke përfshirë frutat, perimet, akullin, dhe shumë të tjera.

Gota e këtij blenderi ka një kapacitet prej 2 litrash, e cila është mjaft e madhe për të përgatitur pije dhe ushqime për tërë familjen. Gjithashtu, goteja është e ndërtuar me një material të rezistueshëm dhe transparent, që ju lejon të shikoni procesin e përpunimit të ushqimit në çdo moment.

Një nga veçoritë kryesore të këtij blenderi janë butonat me nivele të ndryshme shpejtësie. Ky blender ofron shpejtësi të ndryshme për të përshtatur nevojat tuaja të përpunimit. Përdorni nivelin e përshtatshëm për të bërë smoothie-t, supat, ose për të bluar akullin në një çast.

Për të blerë këtë blender me gotë Silver Crest dhe për të eksploruar më shumë produkte të kategorisë, ju mund ta vizitoni faqen e internetit TopSeller online. Ky blender do të bëjë kuzhinën tuaj më efikase dhe do t’ju ofrojë rezultate të shijshme dhe të shëndetshme në çdo kohë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender me gote Silver Crest”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x