My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Blender Sokany

3,500 L

Te dhena per produktin:

Fuqi 1100 W
Materiali celik inoks
2 thika
2 nivele shpejtesie
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Description

Blender Sokany me fuqi 1100 W është një pajisje e përkryer për ata që dëshirojnë të krijojnë shija të shijshme dhe të shëndetshme. Ky blender vjen me një konstruktim të qëndrueshëm të materialit të tij, të cilin përbëjnë çeliku inoks, duke e bërë atë të qëndrueshëm dhe të përdorshëm për shumë vite.

Me Blender Sokany, ju keni mundësinë për të përgatitur ushqime të shijshme dhe të pasura me vitamina në mënyrë të shpejtë dhe të thjeshtë. Fuqia e tij impresionuese prej 1100 W e bën të mundur të gatuani smoothie-t, supat, salsat, ose të blini frutat dhe perimet në një formë të lëngshme dhe të lehtë për t’u konsumuar.

Ky blender vjen me dy thika të përfshira, duke ju ofruar më shumë mundësi për të përzier dhe përgatitur ushqimet tuaja të preferuara. Gjithashtu, ofron dy nivele të shpejtësisë, që ju lejojnë të kontrolloni konsistencën e ushqimit të përgatitur sipas preferencave tuaja.

Për të pasur një eksperiencë të plotë dhe për të mësuar më shumë rreth Blender Sokany me fuqi 1100 W, ju mund ta vizitoni faqen kategorike të produkteve të tij në faqen zyrtare të prodhuesit. Ky blender është një investim i shkëlqyer për kuzhinën tuaj dhe do t’ju ndihmojë të krijoni ushqime të shijshme dhe të shëndetshme me lehtësi dhe komoditet. Për më shumë informacion, vizitoni faqen e produktit këtu: TopSeller online.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blender Sokany”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x