My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Set blender Dsp KM1086

5,500 L

Te dhena per produktin:

Set Multiunksional
  • Grirese
  • Blender
  • Mikser
Fuqia 1000 W
Material inox
Me 2 nivele shpejtesie
Me thika celik

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , , , ,

Out of stock

Description

Set blender Dsp KM1086 është një pajisje multifunksionale e cila do të transformojë mënyrën tuaj të gatimit. Ky set përfshin një blender, mikser dhe një grisës të fuqishme, e cila është e përshtatshme për të bërë ushqime të shijshme dhe të pasura me teksturë.

Një nga karakteristikat kryesore të këtij seti është fuqia e tij impresionuese prej 1000 W. Kjo fuqi e lartë do t’ju lejojë të përgatisni supa, smoothie, ose shurupra me lehtësi dhe në një kohë të shkurtër. Materiali i përdorur është inox, i cili është i qëndrueshëm dhe i dizajnuar për të rezistuar ndaj korrozionit.

Seti blender Dsp KM1086 vjen me 2 nivele shpejtësie të ndryshueshme, që ju mundësojnë të kontrolloni konsistencën e ushqimeve tuaja. Nëse doni të krijoni supa të buta ose smoothie me teksturë të hollë, mund të përdorni nivelin e parë. Nëse preferoni tekstura më të dendura, nivelin e dytë do t’ju ndihmojë të arrini këtë rezultat.

Grisësi i këtij seti është një mjet i vlefshëm për të preur perimet dhe frutat me lehtësi dhe precizion. Thika prej çeliku të pasuruar është përfshirë në set, që është e përshtatshme për gdhendjen e mishit, peshkut, dhe më shumë.

Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë set blender Dsp KM1086, vizitoni faqen e kategorisë së produkteve tona në faqen kryesore të TopSeller online.. Kjo pajisje është e përshtatshme për ata që kërkojnë një mjet multifunksional dhe të fuqishëm për gatimin e ushqimeve të shijshme në shtëpinë tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set blender Dsp KM1086”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x