My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Ekspres Dsp KA3066

14,000 L

Te dhena per produktin:

Perdoret me kafe te bluar
Depozita uji me kapacitet 1,0 L
Fuqia 850 watt
Presioni 15 bar
Me termostat (mbrojtje nga mbinxehja)
Luge per ngjeshjen e kafese
Mund te krijoni shkume ose te ngrohni qumesht per makiato.

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Ekspres Dsp KA3066 është një pajisje e shkëlqyer për të përgatitur kafen e preferuar në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë. Ky ekspres kafe është projektuar për të përdorur kafen e bluar dhe ofron një përvojë të pasur në gatim.

Depozita e ujit e ekspresit ka një kapacitet të impresionueshëm prej 1.0 L, duke ju lejuar të gatuani disa filxhanë kafe pa pasur nevojë për mbushje të shpeshta. Fuqia e tij prej 850 watt dhe presioni i lartë prej 15 barëve sigurojnë ekstraktimin e aromës së kafesë me shije të pasur dhe shkumë të këndshme.

Për të siguruar përdorim të sigurt dhe të lehtë, ky ekspres kafe është pajisur me një termostat që ofron mbrojtje nga mbinxehja. Luga e përfshirë për ngjeshjen e kafesë është e përshtatshme dhe e lehtë për të përdorur, duke ju lejuar të përshtateni me shijen e preferuar të kafesë.

Një nga veçoritë më tërheqëse të këtij produkti është aftësia për të krijuar shkumë të pasur dhe të këndshme, si dhe për të ngrohur qumështin për makiato. Ky është një avantazh i madh për ata që adhurojnë specialitetet e kafesë.

Për të mësuar më shumë dhe për të blerë Ekspresin Dsp KA3066, ju mund të vizitoni faqen e tij zyrtare në TopSeller online ose të shfletoni kategorinë e ekspresave të kafes në faqen tonë. Ky ekspres kafe do t’ju bëjë të keni një përvojë të shkëlqyer të përgatitjes së kafesë në shtëpi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekspres Dsp KA3066”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x