My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Ekspres Dsp KA3091

Original price was: 12,000 L.Current price is: 10,000 L.

Te dhena per produktin:

Material inoksi

Perdoret me kafe te bluar

Site teke ose dyshe (mund te pergatisni 1 ose 2 kafe njekohesisht)

Opsion avulli per kapucino , caj , makiato etj.

Fuqia 850 W

Presioni 15 bar

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Ekspres Dsp KA3091 është një pajisje moderne dhe cilësore e dizajnuar për të bërë kafen tuaj të preferuar me lehtësi dhe shijen më të mirë. Ky ekspres kafe është i ndërtuar nga materiale inoksi, duke i dhënë atij një pamje tërheqëse dhe një ndjenjë të qëndrueshmërisë.

Karakteristikat kryesore të Ekspresit Dsp KA3091 përfshijnë aftësinë për të përgatitur kafe të bluar me një shije të veçantë. Për të siguruar përshtatshmërinë tuaj, mund të përdorni kafe të bluar të preferuar dhe të krijuar nga burime të ndryshme. Përmes tij, ju mund të bëni 1 ose 2 kafe njëkohësisht, duke e bërë atë një zgjidhje ideale për çiftet ose për momentet e kafesë me miqtë.

Një avantazh i jashtëzakonshëm i këtij ekspresi është opsioni për të krijuar kapuçino, çaj, makiato dhe shumë lloje të tjera të pijeve të bazuara në kafe. Ky funksion është i përshtatshëm për ata që duan të shijojnë shumë lloje pijeje nga e njëjta pajisje.

Me një fuqi prej 850 W dhe presionin prej 15 bar, Ekspres Dsp KA3091 ofron performancë të lartë dhe cilësi të shkëlqyeshme të ekstraktimit të kafes. Kjo do të thotë që ju do të keni kafen tuaj të preferuar të gatshme në një kohë të shkurtër dhe me një shije tërheqëse.

Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë ekspres kafetiere, vizitoni faqen zyrtare të prodhuesit në TopSeller online. Zgjidhni Ekspresin Dsp KA3091 dhe bëhuni pjesë e një shumëllojshmerie të vërtetë shijesh kafeje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekspres Dsp KA3091”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x