My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Ekspres Dsp KA3092

Original price was: 12,000 L.Current price is: 9,500 L.

Te dhena per produktin:

Material inoksi

Komandim me prekje

Perdoret me kafe te bluar

Site teke ose dyshe (mund te pergatisni 1 ose 2 kafe njekohesisht)

Opsion avulli per kapucino , caj , makiato etj.

Fuqia 850 W

Presioni 15 bar

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Ekspresi për kafe të bluar Dsp KA3092 është një pajisje e avancuar dhe elegante, e projektuar për t’u përdorur në shtëpi ose në ambiente të ndryshëm tregu dhe restorante. Kjo pajisje e lartë i bën kafe të shkëlqyeshme me shije të paqartë dhe arome të pikante, duke sjellë përvojën e kafesë së bluar në një nivel të ri.

Dizajni i materialit inoksi e bën ekspresin jo vetëm një mjet funksional, por edhe një vepër arti për t’u ekspozuar në kuzhinën tuaj. Me komandimin me prekje, kjo pajisje është e lehtë për tu menaxhuar dhe përdorur. Ndërsa shikoni më shumë përpara, ju keni opsionin për të përgatitur një ose dy kafe njëkohësisht, duke e bërë atë një zgjidhje të shkëlqyeshme për momentet e ndarë me miqtë tuaj.

Ekspresi vjen me një opsion të veçantë për avull, duke ju lejuar të përshkruani kreativitetin tuaj në gatim. Mund të përgatisni kapuçino të butë, çaj aromatik, makiato të shijshme dhe shumë pije të tjera me njëkohësisht shtypjen e një butoni. Përvojën e kafesë tuaj mund ta personalizoni dhe eksperimentoni sipas dëshirës suaj.

Fuqia e kësaj ekspresi për kafe është 850 W, e cila siguron një përgatitje të shpejtë dhe efikase të kafesë tuaj të preferuar. Presioni i cili punon me 15 bar siguron ekstraktimin maksimal të aromeve të kafesë së bluar, duke ju ofruar një filxhan kafe me një kremë të pasur dhe shijesë të jashtëzakonshme.

Ekspresi për kafe të bluar Dsp KA3092 është zgjidhja e duhur për dashamirësit e kafesë së bluar që dëshirojnë një përvojë autentike në këtë art të gatimit. Mos hezitoni të blini këtë produkt të shkëlqyeshëm vetëm në TopSeller Online, për të sjellë magjinë e kafesë së bluar në shtëpinë tuaj dhe të përdorni një pajisje me teknologji të përparuar dhe dizajn të bukur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekspres Dsp KA3092”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x