My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Ekspres kafe 3/1 Dsp KA3046

15,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqia 1450W
Kapaciteti i enes se ujit : 800ml
3 mundesi zgjedhje te ndryshme se si mund ta perdorni
Me kafe te bluar per ekspres
Me kapsula normale
Me kapsula Dolce Gusto ( per kafe me te lehte – makiato )

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Ekspres kafe 3/1 Dsp KA3046 është një pajisje e shkëlqyeshme për të përgatitur kafen tuaj të preferuar në mënyrën më të përshtatshme për ju. Me fuqinë e tij të impresionueshme prej 1450W, ai ofron një përformancë të vërtetë të lartë për të siguruar një filxhan të shijshëm të kafesë çdo herë.

Kapaciteti i enës së ujit prej 800ml e bën të mundur përgatitjen e disa filxhanëve të kafesë para se të duhet ta ricarini. Ky ekspres kafe vjen me tre mundësi të ndryshme të përdorimit, duke ju dhënë fleksibilitet maksimal në zgjedhjen e mënyrës së preferuar për të përgatitur kafen tuaj:

1. Përgatitja me kafe të bluar për ekspres: Me këtë opsion, mund të përdorni kafen e preferuar të bluar për të përgatitur një kafe të aromës së veçantë dhe shijes së mrekullueshme. Ekspresi KA3046 ju lejon të eksperimentoni me ndryshimet e forca të kafesë për të arritur shijen tuaj të dëshiruar.

2.Përgatitja me kapsula normale: Për ata që preferojnë kapsulat e zakonshme të kafesë, ky ekspres kafe është i gatshëm për t’ju shërbyer. Thjesht vendosni kapsulën e preferuar dhe filxhanin tuaj, dhe pastaj përgatisni një kafe të shijshme me një prekje të lehtë.

3.Përgatitja me kapsula Dolce Gusto (për kafe më të lehtë – makiato)**: Për ata që preferojnë kafe më të lehta dhe makiato të shijshëm, ky ekspres ofron përshtatshmërinë e nevojshme. Kapsulat Dolce Gusto janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me shije të ndryshme dhe për të përgatitur kafe tërheqëse.

Ekspresi i kafesë KA3046 është një shtesë e shkëlqyeshme për çdo kuzhinë dhe ofron shumë mundësi për të përgatitur kafen tuaj në mënyrën që preferoni. Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë produkt, vizitoni TopSeller online. dhe shfletoni gamën e tyre të produkteve për kafe dhe të tjera.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekspres kafe 3/1 Dsp KA3046”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x