My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Ekspres kafe DSP KA3065

13,000 L

Te dhena per produktin:

Material inoksi

Me luge dyshe

Perdoret me kafe te bluar

Opsion avulli per kapucino , caj , makiato etj.

Fuqia 1450 watt

Presioni 15 bar

Siperfaqja e siperme perdoret per te ngrohur filxhanin

Buy Now
Compare

Description

Ekspres kafe DSP ka keto specifika:
  • Material inoksi
  • Me luge dyshe
  • Perdoret me kafe te bluar
  • Opsion avulli per kapucino , caj , makiato etj.
  • Fuqia e  1450 watt
  • Presioni 15 bar
  • Siperfaqja e siperme perdoret per te ngrohur filxhanin
TopSeller.al ka ofruar gjithmone produkte cilesore dhe te shumta per klientet e saj. Ekspres kafe DSP eshte nje nga ato. Nxitoni te porosisni cfare ju nevojitet, ose mos hezitoni te na kontaktoni per ndonje paqartesi qe mund te keni. Produktet tona mund ti gjeni ketu.
Gjithashtu mund te na vizitoni ne dyqanet tona, ne Tirane dhe Durres.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekspres kafe DSP KA3065”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x