My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Friteze me ajer Dsp KB2062

6,500 L

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1000 W
Kapaciteti: 2.5 L
Kontrolli i temperatures : 80-200℃
Gradohet ne kohe: 0-30 minuta
Sistemi i qarkullimit te shpejte te ajrit ben te mundur qe te skuq ushqimin me shpejt dhe kursen energji
Mbrojtje nga mbinxehja
Koshi i brendshem me material qe nuk ngjit

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags ,

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Friteze me ajer Dsp KB2062”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x