My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Friteze me ajer DSP KB2065

Original price was: 9,000 L.Current price is: 8,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1700 W

Kapaciteti: 6L

Kontrolli i temperaturës: 80-200℃

Koha e punës: 0-30 minuta

Sistemi i qarkullimit të shpejtë të ajrit skuq ushqimin më shpejt dhe kursen energji

Mbrojtje nga mbinxehja

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Friteza me ajer DSP KB2065 është një pajisje e avancuar dhe e fuqishme e cila do t’ju lejojë të gatuani ushqimin tuaj të preferuar në një mënyrë të shëndetshme dhe të shijshme. Me fuqinë prej 1700 W, kjo friteze me ajer ofron performancë të lartë për të siguruar skuqjen dhe pjekjen më të mirë të ushqimit.

Kapaciteti i saj i përshtatshëm prej 6 litrash ju mundëson të përgatitni sasinë e duhur të ushqimit për familjen tuaj ose miqtë. Pavarësisht nëse po gatuani per të vetëm ose për një grup të madh, ky kapacitet do t’ju japë mundësinë të eksperimentoni me receta të ndryshme dhe shijesh të reja.

Kontrolli i temperaturës nga 80 deri në 200℃ dhe koha e punës e cila mund të ndryshohet nga 0 deri në 30 minuta, ju lejojnë të keni kontroll të plotë mbi procesin e gatimit. Kjo do t’ju japë mundësinë të përshtateni kohën dhe temperaturën për çdo recetë specifike, duke siguruar që ushqimi të dalë gjithmonë perfekt.

Funksioni i sistemit të qarkullimit të shpejtë të ajrit është një prej veçorive kryesore të kësaj friteze. Ky sistem siguron që ajri i nxehtë të cirkulojë rreth ushqimit në mënyrë të shpejtë dhe të barabartë, duke sjellë një skuqje të mrekullueshme dhe një teksturë të krishterë.

Për më tepër, kjo friteze është e pajisur me mbrojtje nga mbinxehja, e cila e bën atë jo vetëm të sigurt për përdorim, por gjithashtu e lejon atë të ruajë shijen dhe vlerat ushqyese të ushqimit tuaj.

Për të blerë këtë friteze me ajer DSP KB2065 me të gjitha veçoritë e saj të mrekullueshme, vizitoni faqen zyrtare të produktit në faqen tonë të internetit TopSeller online . Bëhuni gati të shijoni ushqimin e gatuar me kujdes dhe profesionalizëm, duke investuar në një pajisje të cilën do ta përdorni gjatë viteve të ardhshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Friteze me ajer DSP KB2065”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x