My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Friteze me ajer Dsp KB2076

Original price was: 12,000 L.Current price is: 11,000 L.

Te dhena per produktin:

Kapaciteti: 8 L
Fuqia: 1800 W

Gradohet ne kohe : 0-30 minuta

Kontrolli i temperatures: 80-200 ℃
Sistemi i qarkullimit te shpejte te ajrit ben te mundur qe te skuq ushqimin më shpejt dhe kursen energji
Mbrojtje nga mbinxehja
Koshi i brendshem me material qe nuk ngjit

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category Tags , , ,

Out of stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Friteze me ajer Dsp KB2076”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x