My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Friteze me ajer Dsp KB2082

Original price was: 12,000 L.Current price is: 8,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1500 W
Kapaciteti: 5.5 L
Ekran LCD me prekje
Kontrolli i temperaturës: 80-200 ℃ (175°F-400°F)

Funksionim me touch

Gradohet ne kohe : 0-30 minuta

Mbrojtje nga mbinxehja

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Friteze me ajer Dsp KB2082 është një mjet i shkëlqyer gatimi që sjell shijen dhe teksturën e preferuar të ushqimit pa përdorur sasi të mëdha të vajit. Ky produkt vjen me disa karakteristika të ndryshme dhe teknologji të avancuara që e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që janë të interesuar për gatimin e ushqimit në një mënyrë më të shëndetshme dhe më të lehtë.

Friteza ka një fuqi prej 1500 W që e bën atë të fuqishme dhe të aftë të ziejë ushqim të shpejtë dhe me një temperaturë të përshtatshme. Kapaciteti i saj është 5.5 L, duke ju mundësuar të gatini sasi të mëdha të ushqimit në një herë.

Një prej tipareve të veçanta të kësaj fritezeje është ekrani LCD me prekje, që ju lejon të monitoroni dhe kontrolloni temperaturën dhe kohën me lehtësi. Temperatura mund të përshtatet nga 80-200 ℃ (175°F-400°F), në mënyrë që të gatini ushqimin në mënyrë të përshtatshme për shijen tuaj të preferuar.

Funksioni i kontrollit të temperaturës dhe kohës është një avantazh i madh. Ju mund të përcaktoni temperaturën dhe kohën sipas nevojave tuaja dhe produkti do të përgatisë ushqimin automatikisht. Funksioni i touch dhe gradimi në kohë nga 0 deri në 30 minuta ofrojnë kontroll të plotë mbi gatimin tuaj.

Një karakteristikë tjetër e rëndësishme është mbrojtja nga mbinxehja, e cila e bën këtë friteze të sigurt për përdorim.

Ky produkt do të përmirësojë eksperiencën tuaj në gatim dhe do t’ju ndihmojë të përgatisni ushqim të shijshëm dhe të shëndetshëm. Për më shumë informacion dhe për të blerë këtë friteze me ajer, vizitoni TopSeller online. të produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Friteze me ajer Dsp KB2082”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x