My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Friteze me ajer DSP KB2089

Original price was: 15,000 L.Current price is: 13,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1800 W

Kapaciteti: 12L

Kontrolli i temperaturës: 60-200℃

Koha e punës: 1-60 minuta

Me drite

Ekran LED me ekran me prekje

Zile njoftuese kur mbaron procesin

Mbrojtje nga mbinxehja

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Friteze me ajer është një produkt i avancuar dhe i përsosur për t’u shndërruar në kuzhinën tuaj në një vend të magjishëm ku mund të përgatitni ëmbëlsira të shijshme dhe ushqime të shëndetshme. Ky produkt e kombinon teknologjinë e fundit me dizajnin modern për t’u siguruar eksperiencën më të mirë të gatimit.

Fuqia e kësaj friteze me ajër është impresionante, me një energji elektrike prej 1800 W që e bën atë një zgjedhje të përkryer për përgatitjen e ushqimeve me shpejtësi dhe lehtësi. Kapaciteti i saj prej 12L ju lejon të gatuani sasinë e duhur të ushqimit për të plotësuar nevojat e të gjithë familjes.

Përjashtimisht e lehtë për t’u përdorur, friteza me ajër vjen me një kontroll të temperaturës të plotë që ju lejon të zgjidhni një temperaturë të ndryshme nga 60-200℃ për t’u përshtatur shijen e ushqimit tuaj. Një kohë pune nga 1 deri në 60 minuta ju mundëson të përgatisni ushqimin me kujdes dhe të arrini përbërjen dhe teksturën e dëshiruar.

Dizajni modern i kësaj friteze me ekranin LED me ekran me prekje, i cili është intuitiv dhe lehtë për t’u përdorur. Ky ekran tregon të gjitha informacionet e nevojshme për gatimin, duke ju ndihmuar të keni kontroll të plotë mbi procesin e gatimit.

Për të siguruar që ju nuk e humbni asnjëherë momentin e duhur për të marrë ushqimin tuaj të përsosur, friteza me ajër “Fuqia” është e pajisur me zile njoftuese, të cilat ju njoftojnë kur procesi i gatimit mbaron.

Siguria është një prioritet kryesor për këtë produkt. Friteza ka një sistem mbrojtës nga mbinxehja që ndalon automatisht pajisjen nëse zbulon ndonjë situatë të rrezikshme. Kjo ju siguron që ju dhe familja juaj jeni të mbrojtur gjatë përdorimit të saj.

Friteza me ajër është zgjidhja perfekte për kuzhinat moderne. Përgatitni ushqime të shijshme dhe të shëndetshme në mënyrë më të thjeshtë dhe të shpejtë. Vizitoni Top Seller Online për të zbuluar produktet e larmishme tonat.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Friteze me ajer DSP KB2089”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x