My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Friteze me vaj Raf R.5300

4,000 L

Te dhena per produktin:

Kapacitet 2.5 litra
Fuqia 1000 W
Temperature e ndryshueshme nga 130°C – 190°C
E lehte ne perdorim dhe per tu pastruar
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Friteze me vaj Raf R.5300 është një pajisje e shkëlqyer për ata që duan të gatuajnë ushqim të shijshëm, të ngopshëm dhe të krokantë. Ky produkt ofron një kapacitet impresiv prej 2.5 litra, duke ju mundësuar të gatuani sasi të mjaftueshme të ushqimit për të kënaqur të gjithë anëtarët e familjes ose miqtë në një vështirësi të vogël. Me një fuqi të përsosur prej 1000 W, kjo friteze arrin temperaturën e dëshiruar shumë shpejt dhe siguron që ushqimi të gatuhet uniformisht dhe merr një shije të shkëlqyer.

Një nga veçoritë kryesore të kësaj friteze është temperatura e ndryshueshme që lëviz në mesin e 130°C – 190°C, e cila ju jep mundësinë të gatuani një gamë të gjerë ushqimesh, duke filluar nga patatet e skuqura deri te peshku i skuqur dhe shumë më tepër. Për më tepër, përdorimi i kësaj friteze është i lehtë dhe intuitiv, duke ju ofruar një eksperiencë të përdoruesit tërheqëse.

Përveç kësaj, pastrimi i kësaj friteze është po aq i lehtë sa dhe përdorimi i saj. Pjesët e ndryshueshme të fritezës janë të lehta për tu hequr dhe pastruar, ndërsa materiali i jashtëm i fritezës është i dizajnuar në mënyrë që të rezistojë ndaj ndotësve dhe për tu pastruar me lehtësi.

Për të mësuar më shumë rreth kësaj friteze dhe për të eksploruar gamën e produkteve të tjera të ofruara nga Raf, vizitoni faqen e tyre zyrtare në TopSeller online. Këtu do të gjeni edhe informacione të tjera të rëndësishme rreth specifikimeve teknike, udhëzimeve të përdorimit dhe shumë më tepër. Kjo fritezë është një zgjedhje e shkëlqyer për të përmirësuar aftësitë tuaja te gatimit në kuzhinë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Friteze me vaj Raf R.5300”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x