My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Fshese Fantom CC6300 Robotix me larje

Original price was: 26,000 L.Current price is: 18,000 L.

Te dhena per produktin:

Fshese me uje per te fshire ose lare
Mund te lani
-Tapete
-Parket
-Divane
-Tapiceri makine
Thith lengjet e derdhura ne dysheme
Aromatizon ambientin
Fuqia e motorrit 2400W
Kapaciteti pluhurit 7 litra
Presioni i pompës 3 bar

Out of stock

Out of stock

Description

Fshese Fantom CC6300 Robotix me larjeme larje është një produkt i avancuar dhe i përshtatshëm për pastrimin dhe larjen e ambienteve të ndryshme në shtëpinë tuaj. Ky robot fshirës dhe larës ofron një gamë të gjerë të mundësive për pastrim dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për të siguruar një ambient të pastër dhe të freskët në shtëpinë tuaj.

Me fuqinë e motorrit prej 2400W, Fshesa Fantom CC6300 Robotix me larje është në gjendje të pastronë dhe larë me lehtësi të madhësitë e ndryshme të ambienteve. Mund të lani tapetet, parketin, divanet dhe tapicerinë e makinës tuaj me një efikasitet të lartë. Për më tepër, ky robot ka aftësinë për të thithur lengjet e derdhura në dysheme dhe për të ofruar një aromë të freskët që do të aromatizoje ambientin tuaj.

Fshesa Fantom CC6300 ka një kapacitet të madh për pluhurin prej 7 litra, duke ju lejuar të pastroni për një kohë të gjatë pa ndërprerje. Presioni i pompës është 3 bar, që është mjaftueshëm i lartë për të siguruar larjen dhe pastrimin e efektshëm të sipërfaqeve të ndryshme. Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e detyrave të pastrimit në shtëpinë tuaj.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Fshesën Fantom CC6300 Robotix me larje, vizitoni home page-në e faqes TopSeller online.

Kjo fshesë është një investim i shkëlqyer për të siguruar një mjedis të pastër dhe të higjienizuar në shtëpinë tuaj dhe për të përmirësuar jetën tuaj të përditshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshese Fantom CC6300 Robotix me larje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x