My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Fshese korenti me karikim Arnica Solara ET13450

Original price was: 28,000 L.Current price is: 25,000 L.

Te dhena per produktin:

 Me 3 nivele shpejtesie
Bateri 2500mAh
Fuqi 440W
Bateri litium
Kohe perdorimi deri ne 45 minuta
Kapaciteti i grumbullimit të pluhurit 0,7 litra
Furce per tapet , pllaka, per hapesira te ngushta

Out of stock

Sold By : TopSeller.al Category

Out of stock

Description

Fshese korenti me karikim Arnica Solara ET13450 ofron një kombinim të përsosur të performancës dhe lehtësisë së përdorimit për të bërë punën tuaj të përditshme të pastrimit më efikase dhe të këndshme. Ky produkt i avancuar është pajisur me teknologji të fundit për të siguruar një eksperiencë të paavancuar të pastrimit.

Me tre nivele shpejtësie të ndryshueshme, ju keni kontroll të plotë mbi intensitetin e pastrimit. Bateria e fuqishme litium-ion me kapacitet prej 2500mAh siguron energji të mjaftueshme për të përfunduar detyrat e mëdha pa nevojë për rikarikime të shpeshta. Me një fuqi prej 440W, kjo fshese korenti është e aftë të luftojë korentin më të vështirë.

Me mundësinë për të përdorur këtë fshesë korenti për tapet, pllaka dhe hapsira të ngushta, ajo është një zgjidhje e përsosur për çdo kënd të shtëpisë. Ndërkohë, teknologjia e avancuar dhe dizajni i kompaktuar e bëjnë atë të lehtë për përdorim dhe ruajtje.

Bateria e tij garanton një kohë përdorimi të gjatë deri në 45 minuta, duke e bërë atë një partner të përsosur për pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme. Kapaciteti i grumbullimit të pluhurit prej 0,7 litra minimizon ndërprerjet për t’u zbrazur dhe përmirëson efikasitetin e përgjithshëm të punës.

Për më shumë informacion dhe për të blerë Fshesën korenti me karikim Arnica Solara ET13450, vizitoni faqen e tyre zyrtare në  TopSeller online . Zona e fshesëve korenti në kategorinë tonë ofron zgjidhje të tjera cilësore për nevojat tuaja të pastrimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshese korenti me karikim Arnica Solara ET13450”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x