My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L

Fshese me avull Dsp KD2036

6,000 L

Te dhena per produktin:

Fuqi : 1250W

Kapaciteti i depozites se ujit 350ml

Gati per tu perdorur ne vetem 20sekonda

Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Fshese me avull Dsp KD2036 ofron një përvojë të avullimit të avancuar që sjell freskinë dhe pastërti në shtëpinë tuaj. Ky produkt inovativ ndihmon në largimin e plehrave, baktereve dhe grimcave të ndryshme nga sipërfaqja e ndryshme, duke e bërë atë një zgjidhje të përsosur për kujdesin e shtëpisë tuaj.

Me teknologjinë e avullimit të përparuar, kjo Fshese me avull Dsp KD2036 ofron një mënyrë të shkëlqyeshme për të pastërduar dhe dezinfektuar ambientet tuaja. Ajo vjen me dizajn të kompaktuar dhe të lehtë, e cila e bën të lehtë për tu përdorur dhe ruajtur. Përmban një rezervuar të mjaftueshëm për avull, duke ju mundësuar të kryeni detyrat e pastrimit për një kohë të gjatë pa ndërprerje.

Një ndër avantazhet kryesore të Fshesë me avull Dsp KD2036 është mundësia e përdorimit të saj në çdo lloj sipërfaqe të shtëpisë, përfshirë dysheme, kuzhinë, banjo dhe dritare. Ju mund të shijoni higjienën dhe freskinë në çdo cep të shtëpisë suaj.

Fshesa vjen me një seri pajisjesh shtesë si dyshe e ndryshme të pastërtimit dhe një shtojcë për avull më të forë për detyrat më intensive të pastrimit. Ajo gjithashtu ka një sistem ndalimi automatik që ndërpret furnizimin me energji kur rezervuari i avullit është i zbrazët.

Për të blerë Fshesën me avull Dsp KD2036 dhe për të zbuluar më shumë produkte të kujdesit të shtëpisë, ju ftojmë të vizitoni faqen tonë të internetit TopSeller online . Do të gjeni informacione të hollësishme rreth specifikimeve të produkteve dhe ofertave aktuale që mund t’ju interesojnë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshese me avull Dsp KD2036”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x