My Cart -

L
0
There are 0 item(s) in your cart
Subtotal: L
Sale!

Fshese me korent DSP KD2035

Original price was: 13,000 L.Current price is: 11,000 L.

Te dhena per produktin:

Fuqia: 1200 W
Kapaciteti i pluhurit: 20L
Thith pluhura ose lengje
Thith ose fryn pluhurat
Filtër që lahet
Me rrota që mund te levizet lehtesisht
Koke e gjerë per tapete
Koke për tapiceri
Koke për hapësira të ngushta
Buy Now
Compare
Sold By : TopSeller.al Category

Description

Fshese me korent DSP KD2035 është një produkt i përsosur për të kujdesur për mjedisin tuaj në mënyrë të shpejtë, efikase dhe të përshtatshme. Me një fuqi të jashtëzakonshme prej 1200 W, kjo fshesë është e gatshme të luftojë kundër çdo pluhuri dhe lëngu që mund të përhapet në ambientin tuaj.

Kapaciteti i pluhurit prej 20 litrash bën këtë fshesë të jetë një zgjedhje ideale për çdo detyrë të madhe. Ajo është e pajisur me aftësinë për të thithur pluhura dhe lëngje me lehtësi, duke e bërë të përshtatshme për të pastruar çdo sipërfaqe. Kjo është e arritur falë filtrit të saj të larshëm, i cili lejon pastrimin e thjeshtë dhe të efikashtë pas përdorimit.

Përveç kësaj, Fshesa me korent DSP KD2035 është e dizajnuar me rrota që mund të levizet lehtësisht, duke ju dhënë liri të lëvizni lirshëm dhe të pastroni kudo. Me kokën e gjerë për tapete, koken për tapiceri dhe koken për hapësira të ngushta, kjo fshesë është e gatshme të përballojë çdo detyrë që ju e vini para saj.

Për më shumë informacione dhe për të blerë kete Fshese me korent DSP KD2035 ju mund të vizitoni faqen e kategorisë së pajisjeve të pastrimit të faqes sonë zyrtare të internetit TopSeller online. Ky produkt do të bëjë jetën tuaj më të lehtë dhe ambientin tuaj më të pastër. Jepini një shans kujdesit më të mirë për mjedisin tuaj me Fshesën me korent DSP KD2035.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshese me korent DSP KD2035”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Theme Settings

x